Jak naprawić system CMS WordPress. Najczęstsze błędy
i rozwiązania

Ciekawe artykuły z branży

Najbardziej przyjazny CMS dla Twojej witryny

CMS WordPress stał się jedną z najbardziej popularnych platform dla stron internetowych. Z milionami stron internetowych zasilanych przez niego, możesz być pewien, że platforma spełni potrzeby i wymagania Twojej witryny. Oprócz tego, że jest łatwy w użyciu, WordPress oferuje również wiele opcji dostosowywania, więc nie musisz być ekspertem w kodowaniu, aby go używać. Jest to przede wszystkim spowodowane jego przyjaznym dla użytkownika interfejsem, łatwymi w użyciu opcjami i funkcjami, które są dostępne za pośrednictwem pulpitu nawigacyjnego. Każdy może użyć tego systemu zarządzania treścią do zbudowania strony internetowej, nie wymagając żadnej wiedzy z zakresu kodowania. Poniżej przedstawiamy jak można naprawić najczęstsze błędy związane z systemem CMS WordPress.

Błąd: link bezpośredni. Nie znaleziono

Błąd permalinka jest spowodowany zmianami na serwerze WWW. Możesz sprawdzić, czy serwer WWW dokonał jakichkolwiek zmian w strukturze permalinków. Jeśli nie, powinieneś spróbować ponownie załadować stronę lub zresetować permalinki, aby naprawić błąd. Jeśli błąd nadal występuje, powinieneś skontaktować się z hostem i postępować zgodnie z ich radami. Jeśli to nie rozwiąże problemu, nadszedł czas, aby spojrzeć na inne opcje. Jeśli problem będzie się powtarzał, możesz spróbować dezaktywować wszystkie wtyczki i rozszerzenia.

Utknąłeś podczas aktualizacji? Usuń plik .maintenance.

Czasami WordPress nie będzie w stanie zakończyć swojej rutynowej konserwacji, co powoduje zablokowanie strony administratora i wyświetlenie komunikatu o konserwacji. Rozwiązaniem tego problemu jest usunięcie pliku.maintenance w Twojej witrynie WordPress. Spowoduje to usunięcie komunikatu o konserwacji. Możesz teraz przesyłać obrazy i aktualizacje do swojej witryny. Ta metoda jest skuteczna dla większości stron internetowych, chociaż może być czasochłonna. To proste rozwiązanie naprawia większość problemów z WordPressem. Może to również pomóc w bardziej efektywnym zarządzaniu harmonogramem aktualizacji.

Veuillez noter qu'en utilisant le site web, sans modifier les paramètres de votre navigateur, vous acceptez la politique de confidentialité et le stockage des cookies qui permettent à notre site web de fonctionner efficacement.